Yasal Uyarı

Bu Internet sitesinde bulunan bilgiler Yamaner&Yamaner Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Bu Internet sitesinde yer alan bilgiler reklam veya diğer bir ticari amaca hizmet etmemektedir ve bu amaçlarla veya Türkiye Barolar Birliği'nin meslek kurallarına aykırı herhangi diğer bir amaçla kullanılamaz; hiçbir şekilde hukuki tavsiye veya görüş teşkil etmez veya bunların yerine geçmez; Yamaner&Yamaner Hukuk Bürosu ve ziyaretçi arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz ve güncel hukuki gelişmeleri yansıtmayabilir. 

Yamaner&Yamaner Hukuk Bürosu, bu Internet sitesinde yer alan bilgilerden ve ziyaretçilerin bu Internet sitesinde verilen bilgilere dayanarak gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul etmemektedir. Büro'nun yazılı muvafakati olmadan bu Internet sitesine link verilemez. 

Bu Internet sitesinde yer alan tüm bilgilere ve logoya ilişkin tüm fikri mülkiyet hakları Yamaner&Yamaner Hukuk Bürosu'na aittir ve Yamaner&Yamaner Hukuk Bürosu'nun yazılı izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya kullanılamaz.

“Hukuk karmaşık bir konudur. Eğer görmezden gelirsen bu büyük bir soruna neden olabilir.”